Vzdělávání

ZRUŠENO! 29. seminář UGD: Design a právo III

Unie grafického designu se omlouvá všem zájemcům o seminář Design a právo III. Z důvodu malého zájmu byl lednový seminář zrušen. (Aktualizováno 24. 1. 2013.)

Mgr. Robert Novotný vedl 4. seminář UGD v lednu 2009 a 21. v lednu 2012. Mgr. Novotný se zaměří na praktické problémy, které trápí mnohé členy i nečleny UGD, zejména na problematiku kontraktace, řešení problematických pasáží či způsoby nakládání s pohledávkami. Zároveň popíše změny, které nastanou 1. 1. 2014 a týkají se smlouvy o dílo, licenční smlouvy atp.

Druhá část je vyhrazena dotazům publika. Pokud máte zájem, aby Mgr. Novotný odpověděl na vaše dotazy co nejlépe, můžete mu poslat otázky předem na e-mail novotny.rob(at)gmail.com nebo je můžete sdělit telefonicky na čísle 777 988 088.

robert-novotny[1]

Mgr. Robert Novotný na semináři Design a právo II, který najdete na YouTube.

HUB Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře:

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Hub Praha.
http://prague.the-hub.net/public/spaces.html
http://www.uniegd.cz/seminare

18. 1. 2013 Filip Blažek
Sdílet na Twitter   Sdílet na Facebook   Sdílet na Del.icio.us

Komentáře (0)

Vložit komentář
Autor

Filip Blažek

Spoluzakladatel časopisu TYPO, grafický designér ve studiu Designiq, pedagog, spoluautor knihy Praktická typografie.