Grafický design

Maureen Mooren v Praze a v Brně

9. a 10. října 2013 proběhne závěrečná přednáška podzimního pokračování přednáškového cyklu de.sign. V Praze a v Brně vystoupí nizozemská designérka Maureen Mooren: 9. října od 19.00 v Goethe Institutu v Praze a 10. října od 15.00 na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně.

Maureen Mooren je grafická designérka, která žije a pracuje v Amsterdamu. Od roku 2007, kdy založila vlastní studio, se zaměřuje především na vizuální identitu a tvorbu knih a tiskovin pro klienty z kulturní sféry. V roce 2011 přispěla do kolektivní výstavy Opera Aperta/Loose Work v rámci nizozemského pavilónu na bienále v Benátkách. V současné době vyučuje na Werkplaats Typografie v Arnhemu. Její přednáška má název Workflow.

DamienHirst

Přednášky

Goethe Institut v Praze, 9. října 2013, 19.00
Masarykovo nábřeží 32, Praha 1
Přednáška bude v angličtině, tlumočení do češtiny je zajištěno. Úvodní slovo a dotazy publika v češtině budou naopak tlumočeny do angličtiny.

Fakulta výtvarných umění VUT v Brně, 10. října 2013, 15.00
Ateliér grafického designu 1
Rybářská 13/15, Brno
místnost č. 303
Přednáška bude v angličtině a nebude tlumočena.

Vstup zdarma. Přijďte včas, kapacita sálu je omezena, rezervace místa není možná.

Cyklus de.sign bude pokračovat i v roce 2014, napište nám, koho byste chtěli pozvat. Nezapomeňte, že v rámci cyklu je možné představit pouze designéry z Německa, Španělska, Izraele a Nizozemska.

Odkazy

Maureen Mooren

Facebooková stránka přednášky v Praze

Cyklus přednášek společně pořádají Goethe-Institut, Instituto Cervantes, Velvyslanectví Nizozemského královstvíVelvyslanectví Státu Izrael. Kurátorem projektu je český grafický designér Filip Blažek.

26. 9. 2013 redakce
Sdílet na Twitter   Sdílet na Facebook   Sdílet na Del.icio.us

Komentáře (0)

Vložit komentář