Konference

Konference By Design! v Bratislavě

Mezinárodní konference By Design! se uskuteční v neděli 18. května 2014 v bratislavském divadle Arena. Mezi řečníky bude Stefan Sagmeister působící v New Yorku, švédské studio Snask, „králové“ digitálního designu Fantasy Interactive, rakouský designér Erwin Bauer a další.

V rámci „visegradské“ sekce vystoupí polský designér novin a časopisů Jacek Utko, český grafický designér Aleš Najbrt, slovenský designér Štefan Klein a maďarská maďarská módní návrhářka Sandra Sandor (Nanushka).

Místem konání je jedno z nejstarších bratislavských divadel Arena.

Akce bude v angličtině, překlad do slovenštiny je zajištěn. Registrace návštěvníků probíhá od 8:45, zahájení následuje v 9:30. Po skončení akce následuje od 20:00 afterparty v KC Dunaj.

Konference je vhodná pro podnikatele, profesionály v oblasti marketingu a komunikace, marketéry, designéry, studenty grafického designu, architektury, komunikace a souvisejících oborů, ale také pro laiky se zájmem o tento obor.

Vstupné na celý den je 189 €, vstupenky je možné koupit online. Pořadatelé nabízejí zlevnění firemní balíčky.

Více informací o programu konference získáte na webové stránce http://bydesignconf.co. Novinky můžete sledovat na blogu konference, na Facebooku nebo na Twitteru.

Pořadatelé konference:

Back-Space je občanské sdružení, které se věnuje pořádání tématických konferencí jako Unicamp (2010–2012) nebo Honest Conference.

Milk je kreativní a grafické studio, které stojí například za vizuální identitou festivalu Bažant Pohoda (2007–2013) nebo re-designem kanálu RTVS. Studio je součástí hnutí Aliance, které usiluje o oživení bratislavské Staré tržnice.

11. 5. 2014 redakce
Sdílet na Twitter   Sdílet na Facebook   Sdílet na Del.icio.us

Komentáře (1)

bol som, nemalo to chybu.. tesim sa na dalsi rok

Ján Alexy
18. 5. 2015, 12:20

Vložit komentář