Vzdělávání

33. seminář UGD: Papír

33. seminář je celý zaměřen na papír jakožto jedno z klíčových médií, se kterými pracují grafičtí designéři. Seminář bude mít formu moderovaného panelu, kde vystoupí tři zástupci různých dodavatelů a výrobců papíru. Seminář se bude zabývat výrobou papíru, jeho technickými parametry, možnostmi potisku, druhy papíru, sortimentem, dodacími lhůtami, cenami apod.

Seminář povede Zuzana Bětíková z firmy Europapier, pan Michael Danda jako představitel společnosti S-paperAdéla Jirků, která bude hovořit za Arctic Paper. Semináře se také zúčastní zvláštní host, pan Aleš Veselý z tiskárny T. A. PRINT, který se podělí o své praktické zkušenosti s ofsetovým i digitálním potiskem papíru. Seminář moderuje Filip Blažek.

Tento seminář je určen všem grafickým designérům, kteří navrhují tiskoviny. Je také určen zástupcům reklamních agentur, vydavatelství, tiskáren apod., kteří s papírem pracují a chtějí se dozvědět více. Seminář není komerční prezentací jednotlivých distributorů.

HUB Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře na webu UGD, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Hub Praha.
http://prague.the-hub.net/public/spaces.html
http://www.uniegd.cz/seminare

18. 10. 2013 redakce
Sdílet na Twitter   Sdílet na Facebook   Sdílet na Del.icio.us

Komentáře (1)

Seminář se povedl!

Lukas intrika.cz
6. 11. 2013, 20:39

Vložit komentář