P. R.

Workshop: DTP efektivně

Celodenní workshop s názvem „Všechno, co potřebujete vědět o předtiskové přípravě aneb DTP efektivně“ je určen jak pro začínající nebo laické grafiky, tak i pro otřelé profesionály. V Pardubicích, Praze a Olomouci.

Workshop, který proběhl v koncem září Pardubicích, měl pozitivní ohlasy ze strany účastníků, což nás velmi těší. Zájem účastníků nám potvrdil, že téma předtiskové přípravy je velmi aktuální.

Grafika je živý obor, který se neuvěřitelně rychle vyvíjí a nejlepším způsobem, jak získat aktuální znalosti, ale i „vychytávky“ je kurz formou workshopu! Celodenní workshop s názvem „Všechno, co potřebujete vědět o předtiskové přípravě aneb DTP efektivně“ je určen jak pro začínající nebo laické grafiky, tak i pro otřelé profesionály. Jeho náplní je pod dohledem pozvaných odborníků sjednotit a zefektivnit práci grafika a vyjasnit často se opakující chyby v přípravě pro tisk, ale i v komunikaci mezi zadavatelem tisku a tiskárnou. Jak jsme zjistili z praxe naší reklamní agentury, drobné i větší nezaviněné chyby a nedorozumění se v tomto oboru vyskytují velmi často. Workshop je určen pro širokou skupinu:

  • DTP grafikům a operátorům
  • studentům, kteří se naučí to, co se ve škole naučit nemohli
  • začínajícím i laickým grafikům, aby byli vždy o krok dopředu před svými kolegy a ucelili si své znalosti
  • obchodníkům, kteří s grafickým oborem komunikují, aby věděli „o čem je řeč“
  • zaměstnavatelům v reklamních agenturách, DTP studiích apod., aby i oni byli v obraze a zefektivnila se komunikace mezi grafiky a zadavateli

Naučíte se dobře a účelně se dohodnout se zákazníkem o představách projektu, pracovat ve formátu pdf bez zbytečných chyb. Vytříbíte si znalosti typografie, budete skvěle pracovat s fotografiemi a kompozicemi. Dozvíte se, jaké rozdíly jsou v přípravě grafiky pro weby a tisk, resp. různé druhy tisku.

Tento jednodenní workshop je tedy příležitostí si ujasnit své znalosti, obohatit je a vyměnit zkušenosti s jinými. Vítaná kreativní možnost obohatit své poznatky nebo získat přehled!

Termíny a místa konání: Pardubice: 25. září 2013, Praha: 30. října 2013, Olomouc: 4. prosince 2013

Více informací na www.dtp-workshop.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

Sdílet na Twitter   Sdílet na Facebook   Sdílet na Del.icio.us

Komentáře (2)

Jak se uvádí v odkazu v článku, 1 500,- Kč včetně 21 % DPH na osobu. :))

Jakub Krč sazba.cz
10. 9. 2013, 15:24

Jakube, příspěvek, na který jsi reagoval, byl spam. Je to teď trend, že lidi zahlcují diskuse naprosto zbytečnými komentáři typu „to je škoda, že jsem tu akci nestihl“, „určitě přijdu, tu bude bezvadné“ nebo „zajímavý článek, hodně jsem se dozvěděl“. Ve svém profilu pak vyplní URL, které vždy směřuje na nějaký komerční web, který samozřejmě vůbec nesouvisí s oborem, obvykle nějaký online obchod. Snažím se tyto věci mazat, ale ne vždy to rychle odhalím.

Filip Blažek designiq.cz
7. 11. 2013, 13:14

Vložit komentář